Miejsce

ADRES

ul. Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa
Zapraszamy Państwa do nowo otwartego, pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance Warsaw Airport, który znajduje się tylko 67 kroków od terminala odlotów warszawskiego Lotniska Chopina. Hotel oferuje 214 w pełni wyciszonych, komfortowych pokoi oraz 11 luksusowych apartamentów.

Wszystkie pokoje wyposażone są w duże i wygodne łóżka, telewizory LCD (49” lub 55”), bezprzewodowy darmowy dostęp do internetu, minibar, żelazko i deskę do prasowania oraz suszarkę do włosówPrzestronne i nowocześnie urządzone łazienki zapewnią komfort i relaks po dniu pełnym wrażeń.

W cenie pokoju goście mogą skorzystać z dodatkowych usług jakim jest strefa fitness oraz basen:

Basen (godziny otwarcia 7:00 – 22:00)

Szczegóły techniczne basenu:

Powierzchnia: 50 m2, wymiary 10 m x 5 m.
Głębokość: 1,2 metra.
Temperatura wody:  28 °C.

 Strefa Fitness (godziny otwarcia: 24 h/7)

Urządzenia cardio: bieżnie, trenażery eliptyczne, rower poziomy i rower pionowy.
Urządzenia siłowe: atlas, maszyny do ćwiczeń mięśni ud, ciężary, ławki i drobny sprzęt fitness.

Strefa spa, fitness i basen zlokalizowana jest na drugim piętrze hotelu, najbliżej pokoju 201.

Parking Renaissance Warsaw Airport

Hotel dysponuje 100 płatnymi miejscami parkingowymi. Wjazd na parking znajduje się po lewej stronie budynku od wejścia do hotelu. Płatności za parkowanie dokonuje się w recepcji hotelowej. Koszt parkingu dla uczestników konferencji Blue Business Media: 53 PLN brutto za miejsce za dobę.

DOJAZD

KONTAKT

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

Organizator:

Blue Business Media Sp. z o.o. Oddział Kraków, ul. Berka Joselewicza 21c, 31-031 Kraków, tel. +48 12 35 05 400, fax. +48 12 35 05 401, info@bluebusinessmedia.com, www.bbm.pl
Firma Blue Business Media (BBM) jest liderem polskiej profesjonalnej branży konferencyjnej. Naszym celem jest wspieranie rozwoju biznesu i profesjonalistów, poprzez wymianę ich unikalnych doświadczeń. BBM specjalizuje się w organizacji spotkań skierowanych do grup profesjonalistów w obszarach: zarządzania, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, finansów, controllingu, zakupów, IT, prawa i compliance, HR, PR, logistyki oraz produkcji. W ciągu 8 lat działalności na rynku polskim spotkania organizowane przez BBM zgromadziły ponad 23 000 uczestników z ponad 3400 firm, w tym 85 na 100 największych firm w Polsce (według wartości przychodów).

Copyright Blue Business Media Sp. z o.o. 2019